Znamy szkolnych Mistrzów Szybkiego Mnożenia

W dniach 1 i 2 października 2020 r. w naszej szkole obchodzony był X Światowy Dzień Tabliczki Mnożenia. Celem akcji było zainspirowanie uczniów do doskonalenia znajomości tabliczki mnożenia, rozwijanie umiejętności zastosowania rachunków pamięciowych do rozwiązywania ciekawych zadań, w tym celu posłużyły łamigłówki matematyczne rozwiązywane podczas godziny z wychowawcą.

Znajomość tabliczki mnożenia sprawdzana była w klasach IV – VIII. Komisja po sprawdzeniu prac wyłoniła zwycięzców, którzy uzyskali tytuł „Mistrza szybkiego mnożenia”. Mistrzami Szybkiego Mnożenia zostali: w klasie czwartej Zofia Rudnicka, w klasie piątej Amelia Klepek i Filip Szyszka, w klasach szóstych Kacper Malinowski i Kacper Kuziora, w klasach siódmych Igor Rudaniecki i Antoni Niemiec, a w ósmej Nikola Kubik. Tytuł „Szkolnego Mistrza Tabliczki Mnożenia” przypadł Igorowi Rudanieckiemu i Nikoli Kubik.

GRATULUJEMY!!! Nad organizacją akcji czuwały: Urszula Walasek, Wioletta Kudłacz i Bogusława Kałużna.