Żołnierze Wyklęci na zawsze w naszej pamięci

W marcu nasi uczniowie wzięli udział w konkursie plastyczno-literackim „Żołnierze Wyklęci na zawsze w naszej pamięci”. Konkurs, z inicjatywy i pod patronatem Anety Kucharzyk Starosty Jaworskiego, skierowany był do uczniów szkół podstawowych i ponadpodstawowych.
Miło nam poinformować, że w kategorii „praca literacka” nasza ósmoklasistka Ola Zakowicz otrzymała wyróżnienie, a w kategorii ” praca plastyczna” Antonina Jarecka z klasy VIa zajęła II miejsce! Oprócz tego Nikola Łukawy z klasy ósmej otrzymała wyróżnienie, a dla całej naszej reprezentacji szkoły przyznano nagrodę specjalną za ogromne zaangażowanie w popularyzację idei konkursu! Jury nagrodziło także opiekuna naszej szkolnej grupy – panią Wiolettę Buczkowską za wsparcie uczniów w ich pracy. Gratulujemy!
zdj. Jawor24h.pl