ZSP Męcinka w Dolnośląskim Klastrze Edukacyjnym

Z dumą informujemy, że Zespół Szkolno – Przedszkolny w Męcince wstąpił do Dolnośląskiego Klastra Edukacyjnego. W Siedzibie Legnickiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej w Legnicy doszło do uroczystego podpisania umowy z Prezesem Zarządu Legnickiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej S.A. – Panem Przemysławem Bożek oraz Dyrektorem Zespołu Szkolno – Przedszkolnego w Męcince Panią Bogusławą Kałużną. Celem Dolnośląskiego Klastra Edukacyjnego powołanego w LSSE S.A. jest połączenie potencjału gospodarczego i naukowego tak, aby tworzyć fundament do współpracy dla szkół, inwestorów, samorządów oraz instytucji około biznesowych. Jesteśmy przekonani, że wspólne działania przyczynią się do świadomego wyboru ścieżki zawodowej przez uczniów naszej szkoły.