Z wizytą u dinozaurów

Koniec roku szkolnego zachęca do wyjazdów i wypoczynku. 19 czerwca uczniowie klasy drugiej, czwartej i kilkoro starszaków, pod opieką pań Joanny Fitrzyk, Agaty Puchały i Iwony Pawelec, udali się do JuraParku w Krasiejowie. W królestwie dinozaurów nie sposób było się nudzić. Dzieci poznawały prehistoryczny świat w multimedialnym Tunelu Czasu. Następnie udały się na spacer ścieżką edukacyjną i do Pawilonu Paleontologicznego.Wiele emocji dostarczył uczniom seans w kinie 5D. Był też czas na wspólną zabawę na dużym placu zabaw. Na koniec wycieczki w Parku Nauki i Ewolucji Człowieka dzieci poznały naszych najstarszych przodków i nasze pradzieje oraz kolejne etapy ewolucji człowieka. Dopisała nam też wspaniała pogoda i radosny nastrój w ciągu całego dnia.

I.P.