Zakończenie roku szkolnego 2022-23

W piątek, 23 czerwca 2023 r. społeczność Zespołu Szkolno-Przedszkolnego w Męcince uroczyście zakończyła rok szkolny i wyruszyła na upragnione wakacje. Zanim to jednak nastąpiło wyróżnieni zostali uczniowie, którzy otrzymali stypendia wójta, stypendia dyrektora szkoły oraz świadectwa z wyróżnieniem. Wójt Gminy Męcinka Mirosław Brzozowski wręczył także nagrody zgodnie z Systemem Motywacyjnym – trzydniowe wycieczki do Legolandu w Danii za indywidualne osiągnięcia uczniów i wyjazd do Tropical-Islands-Allee w Berlinie dla klasy 4 za najwyższą średnią w szkole. Również ta klasa zdobyła puchar przechodni Dyrektora Szkoły.

Apel był też okazją do podziękowania za wieloletnią pracę Paniom Iwonie Olszewskiej i Lucynie Ziętek, które odeszły na zasłużoną emeryturę. Były kwiaty i łzy wzruszenia.

Stypendia Wójta Gminy Męcinka otrzymali: Filip Lipicki, Aleksandra Pokrywka, Olaf Jakimko, Roksana Niedzielska, Anna Sawicka, Mateusz Regulski, Nikodem Łoniewski, Filip Dymarek, Ingeborga Olewińska, Witold Olewiński, Sergiusz Wodecki, Amelia Szumilas, Bartosz Funkierdorf, Szymon Kusek, Ian Kaczkowski, Maya Kaczkowski, Julia Jarocha, Szymon Pawlaczek, Jagoda Sobotkiewicz, Filip Szyszka, Jakub Duda, Kacper Kotwin i Kacper Malinowski.

Do LEGOLANDU w Danii wyjadą uczniowie, którzy zrobili postępy w nauce: Kacper Tatarczuk, Kacper Kuziora, Piotr Olejnik, Jagoda Sobotkiewicz, Weronika Gaweł, Patryk Stadnik, Wiktoria Boczula, Julia Rybicka, Amelia Klepek, Antoni Jaślar, Filip Lipicki i Anna Sawicka.

Stypendia dyrektora otrzymali: Aleksandra Pokrywka, Szymon Pawlaczek, Roksana Niedzielska, Filip Lipicki, Bartosz Funkiendorf, Julia Jarocha, Ian Kaczkowski, Maya Kaczkowski, Olaf Jakimko, Anna Sawicka, Kacper Kotwin, Filip Dymarek, Ingeborga Olewińska, Witold Olewiński, Mateusz Regulski, Szymon Kusek, Nikodem Łoniewski, Amelia Szumilas, Sergiusz Wodecki, Jakub Duda, Kacper Malinowski, Jagoda Sobotkiewicz, Filip Szyszka, Nina Dynda, Lena Lipicka, Milena Kret, Julia Michalska, Marcel Szyszka, Wiktoria Wałach, Kacper Bródka, Łucja Fitrzyk, Ignacy Kowalczyk, Maja Krzywdzińska, Jakub Malinowski, Kacper Tatarczuk, Patryk Wałach, Dominik Dudek, Piotr Olejnik, Filip Bobowski, Weronika Gaweł, Wiktoria Boczula, Kamila Bożykowska i Paulina Tomaszewska.

W klasach 1-3 najlepsze wyniki osiągnęli: Kalina Danyłko, Jowita Danyłko, Pola Duda, Klara Kaczor, Piotr Kotwin. Aleksandra Łuba, Maja Miłoń, Jakub Mitek, Michał Mitek, Milena Pabis, Wiktor Rzepka, Zuzanna Urszulak; Leon Dymarek, Kacper Fajkiel, Alan Kaliciak, Antoni Procków, Maja Rodzeń, Jakub Szczepański, Gabriel Szczęsny, Kacper Ślipko, Leon Święcicki, Borys Wodecki, Ewa Wójcik; Milena Gałuszka, Katarzyna Kopeć, Marcel Popardowski, Zofia Magryś, Maria Miłoń, Nadia Laska, Marcel Liszka, Tymon Kolanek, Oskar Kulesza, Kacper Weryński, Igor Stodółka; Dagmara Duda, Szymon Górski, Julia Łopacińska, Zofia Malinowska, Szymon Olejnik, Berenika Olewińska, Milena Perczyńska, Joanna Sawicka, Marzena Sokół, Weronika Szczęsna, Jakub Wojtarowicz i Marta Ziętek.

Uczniowie ze 100 % frekwencją to Szymon Pawlaczek i Jagoda Sobotkiewicz.