Teodor i Elza w przedszkolu

Alpaki to zwierzęta o bardzo łagodnym usposobieniu. Są płochliwe i delikatne, zupełnie pozbawione agresji. Szczególnie pozytywnie nastawione są do dzieci. Głaskanie i przytulanie alpak pomaga dzieciom rozluźnić się i otworzyć. Te wszystkie ciekawostki dzieci z naszego przedszkola poznały na spotkaniu z Alpakami: Teodorem i Elzą. Zajęcia były bardzo ciekawą lekcją edukacyjną, podczas której przedszkolaki poznały życie i zwyczaje tych przemiłych zwierząt. Dzieci wysłuchały wielu ciekawostek o alpakach. Każdy miał możliwość nakarmienia zwierzątka jego ulubionym przysmakiem – marchewką. Największą radość sprawił dzieciom spacer z Teodorem i Elzą. Serdecznie dziękujemy pani Nikoli za dzisiejsze spotkanie.