Zakończenie Przedszkola Małego Księcia w Męcince

Ja już idę do szkoły, jestem mądry i duży
Dziś cię żegnam, przedszkole, tak mi ciężko na duszy.
I pomyśleć mi trudno, że maleńkie te stoły
Pozostaną na miejscu, a ja pójdę do szkoły!…

W środę, 22 czerwca w Przedszkolu „Małego Księcia” w Męcince odbyło się wielkie wydarzenie – Pożegnanie Przedszkolaków, którzy od września zaczną swoją kolejną przygodę w życiu – edukację szkolną. Dzieci przedstawiły piękny program artystyczny, którym zachwyciły rodziców oraz zaproszonych gości, Dyrektor Zespołu Szkolno-Przedszkolnego w Męcince Bogusławę Kałużną oraz Wójta Gminy Męcinka Mirosława Brzozowskiego.

Wszyscy byli bardzo wzruszeni, ale równie dumni z małych absolwentów. Dzieci na zakończenie otrzymały pamiątkowe dyplomy, prezenty oraz słodki upominek od wójta.

Wychowawczynie sześciolatków składają serdeczne podziękowania Dyrektor Bogusławie Kałużnej oraz Wójtowi Mirosławowi Brzozowskiemu za wsparcie, rodzicom za przygotowanie poczęstunku, a paniom Izabeli Kowalskiej i Jolancie Trawnik za przygotowanie dzieci do tańców oraz piosenek.

Pożegnania zawsze są trudne, ale to pożegnanie zawiera w sobie obietnicę przygody, jaką jest dorastanie. Dlatego ze wzruszeniem w sercach, ale i uśmiechem na ustach, życzymy Wam drogie starszaki – udanych wakacji i powodzenia w szkole.