Bal karnawałowy w klasach 1-3

W czwartek, 9 lutego już od samego rana w szkole można było zauważyć ciekawe postacie z bajek. Tego dnia uczniowie klas 1-3 udali się na zabawę karnawałową do remizy strażackiej. Nie zabrakło Spidermanów, Batmanów, czarownic, pszczółek, księżniczek, policjantów i żołnierzy.

W sali zabaw na dzieci czekał słodki poczęstunek, a także pyszna  pizza. Wszyscy bawili się przy muzyce przeplatanej ciekawymi konkursami. Nasi uczniowie bardzo chętnie w nich uczestniczyli i świetnie się bawili podczas wspólnych tańców. Po zabawie dzieci wróciły do szkoły zmęczone, ale bardzo zadowolone i uśmiechnięte.

Dziękujemy Rodzicom za pomoc w przygotowaniu poczęstunku, a uczniom klasy 8 za przeprowadzenie konkursów i oprawę muzyczną.