Dzień Dziecka na sportowo

Dzień Dziecka to jeden z najradośniejszych dni w roku. Z wielką niecierpliwością czekają na niego wszystkie dzieci małe i duże. Zawsze staramy się, by ten moment był naprawdę wyjątkowy i przyniósł naszym uczniom  mnóstwo uśmiechu.

W tym roku to wyjątkowe święto obchodziliśmy na sportowo. Każda klasa była ubrana w wybrany kolor koszulek. Miała również za zadnie zaprezentować okrzyk, plakat i maskotkę. Następnie podczas dwugodzinnej zabawy uczniowie zmagali się z różnymi sportowymi konkurencjami, które przeprowadzała młodzież z klasy ósmej. W tym dniu wszyscy byli zwycięzcami. Po tych aktywnych zmaganiach na uczniów czekała kolejna niespodzianka. Nasza wspaniała  Rada Rodziców sfinansowała i przygotowała  poczęstunek – pyszne gofry i kiełbaski, a na spragnionych czekała domowa lemoniada. Dodatkowo rodzice z każdej klasy upiekli ciasta.

To był wspaniały dzień. Pełen pozytywnej energii,  radości, zabawy i śmiechu. Serdecznie dziękujemy rodzicom, nauczycielom i uczniom, którzy zadbali, że ten dzień był wyjątkowy.