Dzień Papieski w naszej szkole

XIX Dzień Papieski pod hasłem „Wstańcie, chodźmy” w naszej szkole przeżyliśmy z pełnym zaangażowaniem. Pani Iwona Torończak-Kaczor przeprowadziła katechezy papieskie. Prezentacja o świętym Janie Pawle II, quiz z życia Świętego i tradycyjne kremówki, wszystko po to, by odkryć i poznać nauczanie Świętego Papieża Polaka. To również otwarcie roku obchodów 100. rocznicy urodzin Jana Pawła II, która przypadnie 18 maja 2020 roku, z tej okazji uczniowie naszej szkoły chcą zorganizować kilka inicjatyw. Wszystko w ramach akcji Dar na 100-mój katechetyczny dar.
W świętowanie Dnia Papieskiego zaangażowały się uczennice ze Szkolnego Koła Caritas, które szczególne podziękowania składają pani Joannie Fitrzyk za „słodką”pomoc.