Mamy podium!

28 listopada 2018r. nasi rozśpiewani  Uczniowie pod opieką  pani Iwony Torończak-Kaczor  wzięli udział w  I Międzyszkolnym Przeglądzie Patriotycznym w Snowidzy.  Sześcioro solistów Filip Dymarek z klasy Ia, Milenka Cholewińska i Wiktoria Poręba z klasy Va, Szymon Siemborski z klasy Vb, Julita Cholewińska i Julia Sionek z klasy VII oraz  Zespół „ Siódma klasa na obcasach” w składzie Natalia Błońska, Ola Zakowicz, Karola Urbańczyk, Paulinka Wilczek, Patrycja Andrzejewska, Amelka Budziszyn, Julia Sionek, Julita Cholewińska, Bartek Kobylarz i Jakub Popardowski – Wszyscy zaprezentowali się pięknie, wokalnie i wizualnie. Filip Dymarek nasz najmłodszy uczestnik zdobył III miejsce w swojej kategorii, rozkochując  w sobie publikę. Jesteśmy bardzo dumni z naszych śpiewaków! Gratulujemy!!!