Ogólnopolska olimpiada matematyczna – etap szkolny za nami

19 marca 2019 r. w Zespole Szkół w Męcince odbyła się Ogólnopolska Olimpiada Matematyczna – etap szkolny, którą koordynuje p. Bogusława Kałużna. Do olimpiady przystąpiło 23 uczniów w pięciu kategoriach wiekowych. Z klas czwartych: Angelika Krzywdzińska, Łucja Fitrzyk, Jakub Duda, Kacper Malinowski, Weronika Gaweł. Klasy piąte reprezentowali: Igor Rudaniecki, Karolina Pawlaczek, Antonina Jarecka, Michał Rodzeń, Jakub Szewc, Alan Radek, Milena Cholewińska; klasę szóstą: Marta Malinowska, Karol Zapert, Milena Wnuk; siódmą: Dawid Stadnik, Dominika Wnuk, Jakub Popardowski, a klasy ósme: Tomasz Kret, Krystian Rodzeń, Kornelia Cholewińska i Tobiasz Jabłoński. Testy składające się z 30 zadań sprawdzane są przez organizatora – OLIMPUS. Czekamy na wyniki, które będą w maju br. trzymamy kciuki.