Pierwszy semestr za nami

Zakończył się pierwszy semestr nauki w roku szkolnym 2021-2022. Dyrektor Bogusława Kałużna wręczyła dyplomy i pogratulowała wyróżniającym się uczniom. Najlepsi w nauce z klas 5-8 otrzymają stypendia. Brawa należą się także uczniom za 100 % frekwencję. Puchar przechodni za najwyższą średnią 4,4 zdobyła klasa czwarta. Gratulujemy wszystkim ich osiągnięć i życzymy dalszych sukcesów.

UCZNIOWIE Z NAJWYŻSZYMI WYNIKAMI
Klasa 1: Marcel Liszka, Milena Gałuszka, Katarzyna Kopeć, Marcel Popardowski, Zofia Magryś i Maria Miłoń
Klasa 2: Dagmara Duda, Szymon Górski, Julia Łopacińska, Zofia Malinowska, Szymon Olejnik, Berenika Olewińska, Joanna Sawicka, Marzena Sokół i Marta Ziętek
Klasa 3: Olaf Jakimko, Roksana Niedzielska, Anna Sawicka, Aleksandra Pokrywka, Jakub Malinowski, Filip Lipicki, Julia Michalska i Mateusz Regulski
Klasa 4: Nina Dynda, Filip Dymarek, Bartosz Funkiendorf, Amelia Szumilas, Sergiusz Wodecki, Ian Kaczkowski, Szymon Kusek, Nikola Klepek, Nikodem Łoniewski, Izabella Staniszewska
Klasa 5: Julia Jarocha, Maya Kaczkowski, Szymon Pawlaczek
Klasa 6: Magdalena Górska, Jagoda Sobotkiewicz, Filip Szyszka
Klasa 7a: Kacper Kotwin
Klasa 7b: Jakub Duda
Klasa 8a: Milena Cholewińska, Antonina Jarecka, Igor Rudaniecki
Klasa 8b: Karolina Pawlaczek, Michał Rodzeń
Uczniowie ze 100% frekwencją: Milena Gałuszka, Katarzyna Kopeć, Lena Lipicka, Miłosz Pabis, Julia Jarocha, Nikola Mieczkowska, Mateusz Młynarczyk, Szymon Pawlaczek, Aleksander Regulski, Jagoda Sobotkiewicz, Błażej Filipowicz, Weronika Kijowska, Michał Rodzeń i Marcel Malinowski.