TVP „You Can Dance – Nowa Generacja”

Szanowni Państwo
Kuratorium Oświaty we Wrocławiu zwraca się z uprzejmą prośbą o wsparcie promocyjne i zamieszczenie na stronach internetowych Państwa placówki informacji o konkursie TVP „You Can Dance – Nowa Generacja”. Przedsięwzięcie jest skierowane do uczniów w wieku 8-13 lat, a jego cel to propagowanie aktywności fizycznej wśród dzieci i młodzieży. Konkurs został objęty patronatem honorowym Ministra Edukacji i Nauki.
Zadanie konkursowe polega na nagraniu wspólnego występu grupy uczniów i przesłaniu go na adres badzmyrazem@tvp.pl. Wybrane filmiki będzie można obejrzeć na antenie TVP w niedzielnych wydaniach programu „Pytanie na śniadanie” oraz w mediach społecznościowych programu.
Termin nadsyłania zgłoszeń mija 8 listopada 2021 r.
Na zwycięzców czekają atrakcyjne nagrody finansowe. Dodatkowo autorów najciekawszego filmiku odwiedzą w szkole Ida Nowakowska, Roksana Węgiel i Agustin Egurrola. Wizytę w szkole oraz filmik będzie można obejrzeć w finałowym odcinku programu „You Can Dance – Nowa Generacja”.
Szczegółowe informacje na temat konkursu można znaleźć na stronie programu https://youcandance.tvp.pl/ oraz w mediach społecznościowych.
O przedsięwzięciu pisaliśmy także w komunikacie MEiN dostępnym na stronie https://www.gov.pl/…/you-can-dance–nowa-generacja–wez-udzia….