Uroczystość z okazji Dnia Babci i Dziadka

Mimo, że styczeń jest zimowym miesiącem, pełnym chłodnych dni, są takie dwa dni, jedynie dwa dni w roku, kiedy każdemu robi się cieplej na sercu, bo przecież jest to święto naszych kochanych babć i dziadków.

Uczniowie z klasy II pod kierunkiem swojej wychowawczyni Lucyny Ziętek przygotowali z tej okazji 22 stycznia piękną uroczystość, na którą zostali zaproszeni Babcie i Dziadkowie oraz Wójt Gminy Męcinka Mirosław Brzozowski, Zastępca Wójta Arleta Gregulska – Oksińska, Dyrektor Szkoły Bogusława Kałużna i Wicedyrektor Wioletta Buczkowska.

W pięknie udekorowanej sali GOKE, dzieci przedstawiły program artystyczny. Były to jasełka pt. „W Aniołkowie” oraz wzruszające wiersze i piosenki okolicznościowe, związane tematycznie z tym świętem. Mali artyści z przejęciem odtwarzali swoje role, a czcigodni goście ze wzruszeniem odbierali czułe słowa, kierowane pod ich adresem. Następnie dzieci obdarowały swoich ukochanych dziadków upominkami, wykonanymi własnoręcznie i zaprosili na słodki poczęstunek, który przygotowali rodzice. To był dzień pełen uśmiechów, wzruszeń i radości.