VI Powiatowa Gra Czytelnicza

16 czerwca na terenie Parku Miejskiego odbyła się VI Powiatowa Gra Czytelnicza. Celem tej imprezy jest propagowanie czytelnictwa wśród uczniów, popularyzacja literatury dziecięcej i młodzieżowej oraz zdobywanie wiedzy poprzez zabawę. Gra organizowana jest przez PORE, Bibliotekę Pedagogiczną w Jaworze oraz bibliotekarzy szkolnych z terenu naszego powiatu.

Wśród rywalizujących drużyn nie zabrakło również przedstawicieli naszej szkoły. W młodszej kategorii wystartowali szóstoklasiści – Maya Kaczkowski oraz Wiktoria i Patryk Wałach, a w drużynie starszej – Amelia Klepek i Jagoda Sobotkiewicz. Opiekę nad drużynami sprawowały panie Żaneta Majchrzak i Agnieszka Śmiłowska. W tym roku nie udało się nam osiągnąć podium, ale zabawa i tak była świetna.

relacja z gry PORE Jawor

VI POWIATOWA GRA CZYTELNICZA ROZSTRZYGNIĘTA!!!